Konnos Beach

Zatoka Connos

Tę zatokę położoną około 2,5 km od centrum Protaras nazwalibyśmy rajem na ziemi. Ta piękna plaża otoczona klifami i jaskiniami znajduje się w cichej zatoce z krystalicznie czystą wodą i możliwością wejścia do wody przez wygodne piaszczyste wejście oraz przez skały i naturalnie uformowane baseny.

  • Drobny, jasny piasek
  • Fotogeniczne otoczenie
  • Wymiary około 100 x 20 metrów

Hotele w pobliżu plaży Ayia Napa

Około 300 metrów od plaży Konnos można dojść ścieżką do Jaskini Cyklopa, formacji skalnej położonej około 20 metrów nad poziomem morza, z której można podziwiać piękne widoki. Wstęp jest bezpłatny.

Zakwaterowanie

Jeśli chcesz zatrzymać się tuż przy plaży Konnos, istnieje kilka apartamentów i studiów. Niektóre z najlepszych obejmują Konnos Bay Gardens, Konnos Hight Vila, Leda Villa.

Więcej znajdziesz w pobliskim kurorcie Protaras.

Transport

Aby się tam dostać, należy wsiąść w autobus 101, 102, 705 i 706 z Ayia Napa i Protaras i wysiąść na przystanku Konnos Beach. Czasami używana jest również nazwa Konnos Bay. Szczegółowe informacje na temat transportu publicznego w Ayia Napa można znaleźć na stronie osea.com.cy.

Bezpłatny parking jest dostępny wzdłuż szerokiej ulicy prowadzącej do plaży.

Co warto zobaczyć w okolicy

Odkryj wszystkie miejsca warte zobaczenia w Cypr.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.