O nas

Przewodniki turystyczne napisane przez prawdziwych podróżników.

Nasza wizja

Lubimy odkrywać w ludziach poszukiwaczy przygód

Wierzymy, że niezwykłe życie pełne niezapomnianych historii to coś więcej niż tylko niezauważalne przepłynięcie przez nie. Zetknięcie się z obcymi kulturami, odkrycie dzikiego piękna naszej planety, poznanie samego siebie - to pragnienie ukryte w każdym z nas.

Poprzez to, co robimy, chcemy umożliwić każdemu, kto ma serce poszukiwacza przygód, wyruszenie w podróż życia. Niedrogo, z sensem i wracając z kieszeniami pełnymi doświadczeń, którymi warto się dzielić - gdziekolwiek na nas czekają.

Nasza historia

Z serca Europy na cały świat

Nasza historia rozpoczęła się w 2012 roku. Wtedy to David postanowił podzielić się swoją wiedzą na temat lotnictwa i wyszukiwania tanich lotów z innymi podróżnikami za pośrednictwem bloga podróżniczego.

Założył Cestujlevne. com w Czechach, małym kraju w sercu Europy.

W ciągu kilku lat mały blog podróżniczy stał się portalem eksperckim cytowanym przez wiele mediów. Porady dotyczące tanich lotów zostały uzupełnione o kompleksowe i praktyczne przewodniki po lotniskach, liniach lotniczych, a następnie krajach i miejscach docelowych.

Powstały tysiące stron z unikalnymi treściami podróżniczymi, a portal jest obecnie zdecydowanie najczęściej czytaną stroną podróżniczą w Czechach.

Dziesięć lat później pojawił się pomysł, aby przekazać doświadczenia podróżnicze poszukiwaczom przygód z innych części świata. I tak narodziło się Cestee.

Stopniowo tłumacząc i aktualizując zawartość, stworzono Cestee ., a wkrótce także inne wersje językowe.

Nasz zespół

Twarze stojące za Cestee

Avatar uživatele
David Eiselt

założyciel i dyrektor generalny

302 loty49odwiedzonych krajów

Cześć, nazywam się David Eiselt i jestem założycielem Cestee. Uwielbiam lotnictwo i już podczas studiów pracowałem jako steward w liniach lotniczych, jako bagażowy lub jako kontroler bezpieczeństwa na lotnisku w Pradze.
Ukończyłem szkołę z dyplomem z lotnictwa i uzyskałem tytuł inżyniera.
Lubię podróżować do Azji Południowo-Wschodniej i odbywać krótkie wycieczki do europejskich stolic.

Twitter | LinkedIn | Flightradar

Avatar uživatele
Jan Sramek

back-end master

27 odwiedzonych krajów

Honza jest odpowiedzialny za back-end. Odpowiada za wnętrze zer i jedynek, zarządza bazami danych i programuje funkcjonalność strony. Dzięki popularności skoków spadochronowych Honza ma na swoim koncie więcej startów niż lądowań.

Avatar uživatele
Tomas Brzek

front-end master

97 lotów36odwiedzonych krajów

Obszar Tomasa to front-end. Upewnia się on, że zlepek zer i jedynek przekłada się na przyjemną dla oka formę graficzną. Dbałość Tomasa o szczegóły widać na każdej stronie.

Krystof Hajek

redaktor naczelny

540 lotów73odwiedzone kraje

Krystof w kilka tygodni zbudował podwaliny pod dzisiejsze największe bazy danych podróżniczych lotnisk i linii lotniczych. Latanie to dla Krzysztofa hobby. Nie znajdziesz innej osoby, która pakuje się rano, leci na południe i wraca wieczorem z północy.

I setki innych. Aby stworzyć nasze przewodniki, współpracowaliśmy z lokalnymi ekspatami i poszukiwaczami przygód, którzy spędzili wystarczająco dużo czasu w tym miejscu, aby móc udzielić zaufanych porad innym podróżnikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją podróż.

Nasza zawartość

Co można znaleźć na stronie

Przewodniki lotnicze

Sprawdź limity bagażu, opcje odprawy, mapę trasy lotu lub przeczytaj recenzje lotów. Znajdź to wszystko w naszym przewodniki lotnicze.

Przewodniki lotniskowe

Uzyskaj wskazówki dotyczące najlepszego transportu do centrum miasta, przechowalni bagażu lub saloników lotniskowych. Lądowaliśmy na setkach lotnisk i oto nasze wskazówki. przewodniki lotniskowe.

Nasze metody

Jak tworzone są nasze treści

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze czasy i internet są pełne informacji i wszystko zostało już napisane. To, czego ludzie nie mieli czasu napisać, napisała sztuczna inteligencja. Mimo to nieustannie osobiście piszemy i tworzymy niesamowite przewodniki, które każdego dnia pomagają setkom i tysiącom podróżników.

Jak to możliwe?

Nasze treści są tworzone z dbałością o szczegóły. Jesteśmy podróżnikami. Podróżowaliśmy do niezliczonych miejsc i dla wszystkich z nich przeprowadziliśmy wcześniej badania i szukaliśmy informacji, które teraz sami piszemy. Wiemy, że większość treści w Internecie jest nieaktualna, niekompletna i rozproszona na dziesiątkach stron o różnej jakości.

Postanowiliśmy to uporządkować. Piszemy przewodniki zgodnie z ustalonymi przez nas standardami, a każdy z nich musi odpowiadać na wszystkie możliwe pytania, jakie podróżni mogą zadać przed podróżą.

Wszystko w jednym miejscu, w jednym formacie i w jednolitym zarysie.

Piszemy w oparciu o własne doświadczenia. Odwiedziliśmy poszczególne miejsca osobiście lub otrzymaliśmy podstawowe informacje od innych podróżników, którzy podróżowali do tych miejsc i zredagowaliśmy treść.

Ponadto stale aktualizujemy treść i dodajemy linki do oficjalnych stron internetowych firm transportowych, linii lotniczych, muzeów lub innych zabytków i atrakcji.

Jesteśmy transparentni. Dlatego publicznie piszemy o tym, jak zarabiamy pieniądze. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.