Polityka reklamowa

Nasze metody monetyzacji treści internetowych

Aby zapewnić najbardziej wiarygodne i kompleksowe praktyczne porady dotyczące podróży, musimy poświęcić na to dużo czasu. Pisanie treści stało się naszym źródłem utrzymania, a oto nasze standardy dotyczące zarabiania na treściach.

Linki partnerskie

Naszym głównym źródłem monetyzacji treści jest marketing afiliacyjny. Jest to model oparty na prowizji.

W momencie, gdy użytkownik kliknie nasze linki do dostawców zakwaterowania, takich jak Booking.com, linie lotnicze, wypożyczalnie samochodów lub inne biura podróży i zakupi określoną usługę, otrzymujemy prowizję za polecenie.

Wynikająca z tego kwota nie zmienia się dla Ciebie, niezależnie od tego, czy odwiedzasz stronę dostawcy bezpośrednio, czy za pośrednictwem naszego linku. Prowizja pochodzi z budżetu marketingowego dostawcy.

Doświadczenie użytkownika na pierwszym miejscu

Chociaż może się wydawać, że będziemy polecać tylko wybranych dostawców dla naszego zysku, tak nie jest.

Starannie wybieramy tych, których polecamy. Twoje i nasze doświadczenie jest najważniejsze. Chcemy, abyś zawsze mógł polegać na naszych radach i wskazówkach. Będziemy polecać tylko te usługi, które są warte polecenia, niezależnie od tego, czy otrzymamy za nie prowizję.

Co więcej, dziś można współpracować praktycznie z każdym. Nie będziemy jednak polecać wielu firm, nawet jeśli możemy na tym skorzystać finansowo. Dzieje się tak dlatego, że po prostu im nie ufamy lub z własnego doświadczenia wiemy, że lepiej ich unikać.

Płatne partnerstwa

W ciągu ponad 13 lat prowadzenia tego portalu zaakceptowaliśmy tylko jedną okazję do napisania treści w zamian za wynagrodzenie finansowe, i to jeszcze z perspektywą przekształcenia współpracy w partnerstwo afiliacyjne.

Na naszej stronie nie znajdziesz artykułów ani treści, które wspominają o firmach, które zapłaciły nam bezpośrednio.

Albo ufamy firmom i ich usługom, albo w ogóle o nich nie wspominamy.

Banery reklamowe

Cały internet jest teraz pokryty banerami reklamowymi. Można je również zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Nie mamy wpływu na ich treść i nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z tymi firmami.

Na naszej stronie nie znajdziesz wielu banerów reklamowych. Staramy się zachować czystą przestrzeń, abyś mógł w pełni skoncentrować się na naszych treściach, nawet jeśli zarabiamy znacznie mniej pieniędzy.

Twoje zaufanie i zadowolenie z tej strony jest dla nas ważniejsze.