Warunki użytkowania

Czego można się spodziewać po korzystaniu z tej strony

Operatorem tej strony internetowej jest Cestujlevne.com s.r.o. (VAT CZ03618927), spółka z siedzibą w Republice Czeskiej. Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na poniższe warunki.

Cel strony internetowej

Niniejsza strona internetowa służy przede wszystkim do udzielania porad i informacji na tematy związane z podróżowaniem. Podstawową zawartość stanowią porady i wskazówki dotyczące poszczególnych miejsc docelowych i lotnisk. Po nich następują praktyczne porady dotyczące podróży z poszczególnymi firmami i liniami lotniczymi, recenzje i wreszcie publiczna dyskusja odwiedzających.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji.

Korzystanie z witryny

Przeglądanie strony i pobieranie informacji jest bezpłatne i bez żadnych ograniczeń. Surowo zabronione jest jednak wykorzystywanie zawartości tej strony do celów innych niż planowanie własnej podróży, w szczególności do odsprzedaży lub kopiowania na inne strony internetowe.

Rejestracja użytkownika

Każda osoba fizyczna może bezpłatnie zarejestrować się i utworzyć własne konto podróżne.

W celu utworzenia konta użytkownik wyraża zgodę na podanie informacji, takich jak w szczególności adres e-mail. Służy on do identyfikacji użytkownika i wysyłania powiadomień, patrz Powiadomienia.

Rejestrując się, użytkownik uzyskuje dostęp do innych funkcji witryny, takich jak publiczna dyskusja pod naszymi treściami.

Operator witryny nie ponosi odpowiedzialności za treści pisane przez zarejestrowanych użytkowników i nie monitoruje ich aktywnie.

Użytkownicy udzielają operatorowi witryny zgody na dalsze przetwarzanie ich treści, w szczególności na możliwość włączenia ich informacji i aktualizacji oryginalnego artykułu oraz automatycznego tłumaczenia na inne wersje językowe tej witryny.

Rejestrując się w jednej z wersji językowych witryny, użytkownik automatycznie uzyskuje dostęp do innych wersji językowych.

Zawartość strony internetowej

Treści redakcyjne są pisane z najwyższą dbałością o aktualność i dokładność.

Operator witryny nie ponosi jednak odpowiedzialności za jakiekolwiek niespójności lub nieprawidłowe informacje. Obowiązkiem każdego użytkownika witryny jest weryfikacja wszystkich informacji z oficjalnych źródeł.

Zdjęcia użyte w treści pochodzą z naszych własnych źródeł, z publicznie dostępnych bibliotek zdjęć, takich jak unsplash.com lub pixabay.com, lub z płatnej biblioteki zdjęć shutterstock.com.

W przypadku dalszych pytań dotyczących korzystania z tej witryny można skontaktować się z nami w dowolnym momencie, patrz Kontakt.