Barbados
Barbados

Wszystko, co musisz wiedzieć przed wizytą na Barbados

Destylarnia rumu Mount Gay

David Eiselt zaktualizowany 25. 2. 2024
Mount Gay

Najstarsza na świecie nieprzerwanie działająca destylarnia rumu znajduje się na Barbadosie. Mount Gay Rum to jedna z najsłynniejszych marek Barbadosu, obecna na rynku od 1703 roku.

Szukaj zakwaterowania na Barbadosie

Destylarnia Mount Gay oferuje kilka wycieczek dla odwiedzających, w zależności od tego, co Cię interesuje. Od produkcji po warsztaty robienia koktajli, Mount Gay Rum jest integralną częścią tego doświadczenia.

Wycieczki po destylarni i ceny

Destylarnia Mount Gay oferuje kilka różnych rodzajów wycieczek dla zwiedzających. Zawsze zalecamy rezerwację wycieczek online mountgayrum.com/tour-mount-gay z co najmniej 3-4-dniowym wyprzedzeniem. Daty są publikowane dość nieregularnie, aby nie zakłócać normalnej pracy. Wynika to z faktu, że destylarnia Mount Gay nadal działa i jest jedną z głównych marek eksportowych w kraju.

Przykładowe wycieczki i ceny:

  • Wycieczka po obszarze produkcyjnym destylarni - 70 usd
  • Masterclass w tworzeniu koktajli rumowych - 110 usd
  • Degustacja rumów - 25 usd
  • Degustacja i warsztaty z tworzenia koktajli - 50 usd
  • Pełna oferta wycieczek: mountgayrum.com/tour-mount-gay

Gdzie wybrać się na wycieczkę?

Mount Gay ma dwie główne lokalizacje. Destylarnia znajduje się w wiejskiej części północnego Barbadosu (gdzie odbywają się wycieczki po fabryce i niektóre degustacje), a następnie w dużym budynku w pobliżu portu w Bridgetown, gdzie odbywają się warsztaty i degustacje premium.

Lokalizacja jest zawsze określona w szczegółach wycieczki.

Wynajem samochodu na Barbadosie

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.