Destylarnia rumu Mount Gay

Mount Gay

Najstarsza na świecie nieprzerwanie działająca destylarnia rumu znajduje się na Barbadosie. Mount Gay Rum to jedna z najsłynniejszych marek Barbadosu, obecna na rynku od 1703 roku.

Szukaj zakwaterowania na Barbadosie

Destylarnia Mount Gay oferuje kilka wycieczek dla odwiedzających, w zależności od tego, co Cię interesuje. Od produkcji po warsztaty robienia koktajli, Mount Gay Rum jest integralną częścią tego doświadczenia.

Wycieczki po destylarni i ceny

Destylarnia Mount Gay oferuje kilka różnych rodzajów wycieczek dla zwiedzających. Zawsze zalecamy rezerwację wycieczek online mountgayrum.com/tour-mount-gay z co najmniej 3-4-dniowym wyprzedzeniem. Daty są publikowane dość nieregularnie, aby nie zakłócać normalnej pracy. Wynika to z faktu, że destylarnia Mount Gay nadal działa i jest jedną z głównych marek eksportowych w kraju.

Przykładowe wycieczki i ceny:

  • Wycieczka po obszarze produkcyjnym destylarni - 70 usd
  • Masterclass w tworzeniu koktajli rumowych - 110 usd
  • Degustacja rumów - 25 usd
  • Degustacja i warsztaty z tworzenia koktajli - 50 usd
  • Pełna oferta wycieczek: mountgayrum.com/tour-mount-gay

Gdzie wybrać się na wycieczkę?

Mount Gay ma dwie główne lokalizacje. Destylarnia znajduje się w wiejskiej części północnego Barbadosu (gdzie odbywają się wycieczki po fabryce i niektóre degustacje), a następnie w dużym budynku w pobliżu portu w Bridgetown, gdzie odbywają się warsztaty i degustacje premium.

Lokalizacja jest zawsze określona w szczegółach wycieczki.

Wynajem samochodu na Barbadosie

Co warto zobaczyć w okolicy

Odkryj wszystkie miejsca warte zobaczenia w Barbados.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.