Barbados - internet i gniazdka

Barbados

Czy podczas podróży do Barbados będziesz potrzebować adaptera do gniazdka elektrycznego? Jaka jest dostępność Internetu i sieci Wi-Fi?

Wyszukaj najlepszy hotel na plaży

Elektryczność i gniazdka elektryczne

Lokalna sieć elektryczna działa na napięciu 230V i częstotliwości 60Hz, które są wartościami, z którymi bez trudu radzi sobie zdecydowana większość powszechnie używanych urządzeń w Europie.

Gniazdka i wtyczki na Barbadosie są typu A i B. Odpowiednie typy są używane głównie w Ameryce Północnej i Środkowej, Chinach i Japonii. Podróżni z innych krajów będą zatem potrzebować adaptera.

  • Gniazda - A i B
  • Napięcie - 230 V
  • Częstotliwość - 60 Hz

Internet

Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne we wszystkich hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i jest oferowane przez zdecydowaną większość prywatnych operatorów pensjonatów i apartamentów.

W miejscach publicznych bezpłatne Wi-Fi jest dostępne w restauracjach i barach szybkiej obsługi.

Na lotnisku Bridgetown znajduje się wiele kiosków lokalnych operatorów komórkowych, którzy oferują karty SIM do transmisji danych.

Jeśli nie chcesz być opóźniony po przylocie, kup kartę e-sim do transmisji danych na Barbadosie z wyprzedzeniem od airalo.com.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.