Bottom Bay Beach

Plaża Bottom Bay

Wschodnie wybrzeże wyspy nie może być bardziej odmienne od zachodniego i południowego. Duże fale zachęcają do uprawiania bodysurfingu, a małe plaże zatopione pod skalistymi klifami tworzą piękną, fotogeniczną scenerię. Niska liczba odwiedzających i dużo prywatności są dodatkowym atutem.

Szukaj zakwaterowania na Barbadosie

Być może najładniejszą plażą w tej części Babrados jest Bottom Bay Beach w pobliżu najbardziej wysuniętego na wschód punktu Barbadosu.

Kąpielisko i udogodnienia plażowe

Bottom Bay Beach Zachwyca bajeczną scenerią z kilkoma smukłymi palmami kokosowymi, klifami o wysokości około 15 metrów i drobnym białym piaskiem.

Plaża jest odpowiednia dla doświadczonych pływaków lub po prostu do opalania. Fale są tu zwykle duże, a w środkowej części plaży można zostać zmiecionym przez dość silne prądy morskie.

Na stronie Bottom Bay Beach nie znajdziesz żadnych udogodnień, z wyjątkiem okazjonalnych sprzedawców sprzedających koktajle z mleka kokosowego i drobne pamiątki. Dlatego zawsze należy mieć przy sobie dużo zapasów, ponieważ w odległości spaceru od plaży nie ma sklepów ani restauracji.

Transport na plażę

Najłatwiejszym sposobem dotarcia do Bottom Bay Beach jest samochód. Asfaltowa droga Bottom Bay Road zaprowadzi Cię nad klify, skąd już tylko kilka kroków w dół i nad morze. Możesz zaparkować za darmo wszędzie tam, gdzie jest miejsce.

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się około 800 metrów od plaży (mapa trasy pieszej: google.com/maps), ale połączenie nie jest zbyt częste (około 1-2 połączeń na godzinę w nieregularnych odstępach czasu).

Wynajem samochodów na Barbadosie

Co warto zobaczyć w okolicy

Odkryj wszystkie miejsca warte zobaczenia w Barbados.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.