Hunte's Gardens

Ogrody Hunte'a

Hunte's Garden to jeden z najczęściej odwiedzanych ogrodów we wschodniej części Barbadosu, obszar bujnej roślinności, lasów deszczowych i panoramicznych widoków.

Na stronie Hunte's Garden można odkryć rodzime rośliny Barbadosu, a także rzadkie egzotyczne okazy w bardzo przyjemnym otoczeniu z wieloma ławkami, stawami i miejscami do niezakłóconego odpoczynku.

Szukaj zakwaterowania na Barbadosie

Ogród jest prowadzony prywatnie i znajduje się w małej dolinie otoczonej lasem deszczowym. Hunte's Garden Nie jest duży, a sama wizyta zajmie około 20 minut. Można ją jednak niemal dowolnie wydłużyć, siadając na ławkach lub w przyległej restauracji.

.

Wstęp i transport

Opłata za wstęp jest dość wysoka i wynosi 40 bbd / 20 usd. Otwarte jest codziennie od 10:00 do 16:00.

Oficjalna strona internetowa: huntesgardens-barbados.com

Hunte's Garden jest łatwo dostępny tylko samochodem, przed wejściem znajduje się bezpłatny parking, a jeśli jest pełny, można zaparkować na poboczu drogi.

Wypożyczalnia samochodów - Barbados

Najbliższą miejscowością obsługiwaną przez transport publiczny jest Airy Hill, oddalona o 500 metrów (wspólna linia taksówkowa 3W i linia autobusowa 5A).

Co warto zobaczyć w okolicy

Odkryj wszystkie miejsca warte zobaczenia w Barbados.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.