Flower Forest Gardens

Ogród botaniczny Flower Forest

Jeden z trzech pięknych ogrodów botanicznych w centralnej części Barbadosu znajduje się pośród gęstego lasu deszczowego w pobliżu wioski Sugar Hill.

Szukaj zakwaterowania na Barbadosie

Flower Forest Botanical Gardens są naszym zdaniem najpiękniejsze ze wszystkich ogrodów botanicznych na Barbadosie. Położone są na pochyłych wzgórzach, a kilka trawiastych łąk z gajami palmowymi oferuje zapierające dech w piersiach widoki na ocean i wschodnie wybrzeże wyspy.

Ogrody są pięknie zagospodarowane. Gęste lasy przeplatają się z kolorowymi kwiatami lokalnej flory i przewiewnymi łąkami ze świeżo skoszoną trawą, gajami palmowymi, ławkami i zapierającymi dech w piersiach widokami.

Wstęp i transport

Wstęp płatny 15 usd / 30 bbd, czynne codziennie od 8:00 do 16:00.

Oficjalna strona internetowa: flowerforestbarbados.com

Do tego ogrodu botanicznego można wygodnie dojechać tylko samochodem. Znajduje się on w środku lasu, około 2,5 km od najbliższej wioski. Droga prowadzi wąską wiejską drogą, a ostatni kilometr dobrze przygotowaną drogą gruntową (skręt jest oznakowany).

Mapa dojazdu z Bridgetown znajduje się na stronie google.com/maps.

Wynajem samochodów na Barbadosie

Co warto zobaczyć w okolicy

Odkryj wszystkie miejsca warte zobaczenia w Barbados.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.