Anse Marcel

Anse Marcel

Ośrodek w zatoce Anse Marcel jest jednym z najbardziej luksusowych miejsc w całym St Martin i znajduje się w najbardziej wysuniętej na północ części francuskiej.

Zarezerwuj hotel przy plaży ze zniżką na booking.com

Idylliczna zatoka z turkusowymi wodami jest otoczona luksusowymi kurortami i hotelami, a jej oddalenie od dużych miast zapewnia naprawdę spokojne wakacje.

Plaże i pływanie

Plaża w zatoce Anse Marcel jest pokryta drobnym białym pia skiem, a woda jest bardzo łagodna. W niektórych miejscach wzdłuż brzegu znajdują się duże płaskie skały, ale jest też wiele czystych piaszczystych wejść do wody.

Większość plaży jest otwarta dla ogółu społeczeństwa, a nie tylko dla gości hotelowych. Wstęp na plażę jest bezpłatny.

Ze względu na zamkniętą zatokę woda morska jest bardzo spokojna, a brzegi zatoki stwarzają dobre warunki do nurkowania z rurką.

Część plaży jest wyposażona w wypożyczalnie leżaków dla publiczności (około 30 eur dziennie za zestaw 2 leżaków), część plaży jest przeznaczona tylko dla gości ośrodków hotelowych, a najbardziej wysunięta na wschód część plaży jest całkowicie pozbawiona sprzętu i ma dużo miejsca dla wszystkich.

Na plaży nie ma pryszniców i można znaleźć tylko bardzo drogie restauracje ośrodków hotelowych. Jeśli nie zatrzymujesz się tutaj, zalecamy zabranie ze sobą dużej ilości zapasów.

Hotele w Anse Marcel

Zatrzymaj się w Anse Marcel, jeśli chcesz spędzić spokojne wakacje nad morzem i szukasz przede wszystkim jakości przy wyborze zakwaterowania.

Sprawdź aktualną dostępność i ceny najlepszych ośrodków plażowych, klikając na ich nazwę.

Jak dostać się na plażę

Do Anse Marcel można dotrzeć tylko taksówką lub samochodem.

Opłata za przejazd taksówką z lotniska SXM wynosi 50 USD.

Podróżujących samochodem może zaskoczyć punkt kontrolny ze szlabanem, który zamykany jest tylko na noc.

W ciągu dnia przejście jest bezpłatne dla wszystkich samochodów, a parking przy plaży jest również bezpłatny dla wszystkich samochodów.

Co warto zobaczyć w okolicy

Odkryj wszystkie miejsca warte zobaczenia w Sint Maarten.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.