Republika Zielonego Przylądka
Republika Zielonego Przylądka

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odwiedzeniem Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka - internet i gniazdka

David Eiselt zaktualizowany 27. 12. 2023

Informacje, które przydadzą się, niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na Wyspy Zielonego Przylądka, aby pracować na plaży, czy po prostu pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi przez Internet.

Gniazdka elektryczne

Gniazdka elektryczne na Wyspach Zielonego Przylądka są takie same jak w Czechach. Nie będziesz potrzebować żadnych adapterów podróżnych.

W hotelach zawsze jest mnóstwo gniazdek, a w lepszych i bardziej nowoczesnych pokojach znajdziesz także wtyczki USB.

Internet

Internet w roamingu jest bardzo drogi i zalecamy wyłączenie roamingu danych w telefonie przed przyjazdem.

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie ze światem, kup kartę SIM na lotnisku. Na przykład 6 GB miesięcznie kosztuje mniej niż 15 euro.

Ale wszystko można rozwiązać znacznie łatwiej, kupując kartę eSIM przed wyjazdem z domu. Kartę eSIM do transmisji danych na Wyspach Zielonego Przylądka można szybko i łatwo kupić na stronie airalo.com.

Ale jeśli lecisz na wakacje do lepszego 4* lub 5* kurortu, nie musisz kupować karty SIM do transmisji danych. Hotele oferują niedrogi dostęp do wi-fi zarówno w lobby, jak i w całym ośrodku, w tym na basenach i w pokojach hotelowych.

Oprócz hoteli, dostęp do darmowego Wi-Fi można uzyskać także na lotniskach.

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.