Parking na lotnisku Praga

Most Karola w Pradze

Jeśli wybierasz się na lotnisko Praga samochodem, sprawdź ceny i inne informacje w tej sekcji.

Parking długoterminowy

Od 46 euro za tydzień lub od 52 euro w sezonie letnim możesz zaparkować na prywatnym parkingu GO Parking, około 5 minut jazdy od terminalu (po zaparkowaniu zostaniesz bezpłatnie przewieziony na lotnisko vanem). Zarezerwuj online za pośrednictwem strony internetowej goparking. cz z naszym kodem promocyjnym "CLC001".

Zaparkuj bezpośrednio przy terminalach lotniska na parkingu "A" Smart przed Terminalem 2 i parkingu "C" Comfort przed Terminalem 1.

Smart oferuje parking za 64 EUR za tydzień, a Comfort za 2 260 CZK przy rezerwacji online. W sezonie letnim ceny są ponownie wyższe, z parkingiem Smart za 83 eur za tydzień i parkingiem Comfort za 99 eur.

Parking krótkoterminowy

Bezpośrednio przed terminalami 1 i 2 znajdują się bezpłatne parkingi ekspresowe na maksymalnie 15 minut, ale można zapłacić za kolejne 15 minut za 4 euro, a nawet za pełną godzinę za 7 euro. Bezpłatne parkowanie jest ograniczone do 1x15 minut w ciągu 24 godzin.

Jeśli wiesz, że zostaniesz dłużej niż 15 minut, zatrzymaj się na "ekonomicznych" parkingach B lub C w pobliżu Terminalu 2 lub za hotelem Courtyard. Godzina postoju kosztuje tu 3 EUR.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.