Most Karola w Pradze
Port lotniczy Praga im. Vaclava Havla

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Praga Airport

Hotele w pobliżu lotniska Praga

Krystof Hajek zaktualizowany 7. 1. 2024

Jeśli nie zatrzymujesz się w Pradze i odlatujesz we wczesnych godzinach porannych, zakwaterowanie w pobliżu terminali może być odpowiednie.

Hotele w pobliżu lotniska

Na lotnisku znajdują się trzy hotele.

  • AeroRooms - Pokoje bezpośrednio w terminalu 1, dostępne zarówno ze strefy publicznej, jak i tranzytowej, ceny od 100 eur
  • Courtyard by Marriott Prauge Airport **** - ok. 100 metrów od obu terminali, ceny od 150 eur
  • Holiday Inn Prague Airport **** - ok. 450 metrów od terminala, przy przystanku autobusowym "U Hangar", można dojść pieszo lub skorzystać z bezpłatnego transferu hotelowego, ceny od 100 eur.

O rząd wielkości tańsze zakwaterowanie można znaleźć w cenie do 70 eur za pokój z prywatnym prysznicem i wspólną toaletą na korytarzu. Hostel znajduje się przy przystanku autobusowym "K Airport", do terminali można dojechać autobusami linii 100, 119 i 191, w przypadku bardzo wczesnych porannych odlotów autobusem nocnym 910. Rozkłady jazdy można znaleźć na stronie internetowej pid.cz.

Hotele w centrum Pragi

Aby uzyskać największy wybór hoteli i zakwaterowania, należy udać się do centrum miasta, gdzie znajdują się tanie hostele studenckie i luksusowe hotele.

 
Krystof Hajek

Krystof jest redaktorem naczelnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 574 lotami i 73 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.