Norwegian loty

Norweski

Wśród tanich linii lotniczych są one zwykle jednymi z droższych, ale nadal często oferują bardzo dobre ceny zarówno w Europie, jak i szczególnie w przypadku lotów krajowych w Norwegii lub Szwecji. Należy pamiętać, że najniższa taryfa nie obejmuje bagażu.

Najtańsze bilety można znaleźć na stronie www.norwegian.no, zazwyczaj nieco tańsze w Norwegian. Choć Norwegian jest tanią linią lotniczą, oferuje możliwość wykupienia gwarantowanych lotów z przesiadką. Jednak w niektórych przypadkach taniej będzie kupić dwa oddzielne bilety osobno, co jest zalecane tylko wtedy, gdy istnieje wystarczająca rezerwa na niegwarantowane połączenie.

Wskazówka: Jeśli masz od 12 do 25 lat, użyj kodu promocyjnego UNDER26 na loty po Skandynawii. Otrzymasz specjalną cenę na bilety w jedną stronę, często do 50% taniej.

Kierunki podróży Norwegian

Norwegian Air Shuttle posiada obecnie kilka baz, z których obsługuje największą liczbę lotów do innych miejsc docelowych:

  • Oslo(OSL) - główna i największa baza z lotami do całej Europy i bardzo częstymi połączeniami krajowymi wewnątrz Norwegii.
  • Kopenhaga - główna baza obsługująca loty głównie do Europy Zachodniej i Południowej
  • Sztokholm Arlanda (ARN ) - trzecia co do wielkości baza z częstymi połączeniami krajowymi w całej Szwecji oraz lotami do Europy Zachodniej i Południowej
  • Bergen - bezpośrednie loty do kilku europejskich miejsc docelowych i częste loty krajowe
  • Trondheim - bezpośrednie loty do kilku europejskich miejsc docelowych i częste loty krajowe
  • Stavanger - bezpośrednie loty do kilku europejskich miejsc docelowych i częste loty krajowe
  • Helsinki - mniejsza baza z lotami krajowymi w Finlandii i kilkoma bezpośrednimi lotami do południowej i zachodniej Europy.

Obsługuje również letnie sezonowe bazy na lotniskach w Maladze, Barcelonie i Alicante oraz dodaje sezonowe bezpośrednie loty nad morze z mniejszych skandynawskich lotnisk.

W przeciwieństwie do przeszłości, gdy linia lotnicza rozszerzyła swoją działalność na całą Europę, obecnie portfolio koncentruje się prawie wyłącznie na lotach do/z Skandynawii i trasach krajowych do Norwegii, Szwecji i Danii.

Mapa tras

Oficjalną mapę wszystkich tras z podziałem na miejsca docelowe można znaleźć na stronie internetowej firmy: www.norwegian.com/uk/route-map

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.