Norwegian odprawa

Norweski

Odprawa na lotnisku jest bezpłatna w przypadku linii Norwegian.

Możesz odprawić się online i wydrukować kartę pokładową w domu lub w kiosku na lotnisku. Odprawa online działa od 48 godzin przed odlotem.

Najczęściej używaną metodą jest odprawamobilna . Jeśli podasz swój numer telefonu podczas rezerwacji, otrzymasz wiadomość tekstową na dwie godziny przed odlotem z linkiem do odprawy. Kartę pokładową będziesz mieć w telefonie komórkowym i wystarczy, że pokażesz kod kreskowy podczas odprawy.

Wybór miejsca (miejsca siedzące)

Za opłatą możesz wybrać konkretne miejsce w samolocie. Jeśli nie chcesz uiszczać tej opłaty, po prostu pomiń etap wyboru miejsca, a zostanie Ci przydzielone losowe miejsce za darmo.

Jeśli podróżujesz z dziećmi, będziecie siedzieć razem, nawet jeśli miejsce zostanie przydzielone losowo.

Opłaty za miejsca różnią się w zależności od długości lotu, sezonu i ceny biletu i wynoszą od 10 do 45 euro. Opłata dotyczy wyłącznie taryf LowFare. W przypadku taryf LowFare+ i Flex można bezpłatnie wybrać konkretne miejsce w samolocie.

Jeśli oprócz wybranego miejsca chcesz dodać większy bagaż podręczny lub rejestrowany, zawsze taniej jest dodać taryfę LowFare+, która obejmuje wszystko na raz.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.