Austrian Airlines usługi pokładowe

Austrian Airlines

Austrian Airlines oferuje tylko bardzo podstawowy bezpłatny poczęstunek na krótkich lotach w Europie. W przypadku dłuższych lotów oferta jest rozszerzana.

Przekąski podczas lotu

Pasażerowie klasy biznes otrzymują pełne menu zarówno na krótkich, jak i długich lotach.

Pasażerowie klasy ekonomicznej otrzymują bezpłatną wodę tylko na krótkich trasach w Europie. Wszystkie inne napoje są dostępne za opłatą. Na pokładzie można na przykład kupić schłodzone napoje, słodycze lub kanapki w cenie od 4 do 10 euro.

Dodatkowe posiłki w klasie ekonomicznej można zamówić na stronie internetowej przewoźnika: austrian.com/ca/en/austrian-melangerie

W przypadku lotów długodystansowych powyżej 6 godzin w klasie ekonomicznej serwowane są również 2 bezpłatne posiłki - kolacja i śniadanie lub lunch i lekka przekąska.

System rozrywki

Podczas lotów długodystansowych można bezpłatnie korzystać z systemu IFE - In Flight Entertaiment. System rozrywki zaoferuje setki filmów, seriali i dokumentów, muzykę czy gry.

Wi-Fi podczas lotu

Na pokładzie wszystkich samolotów można korzystać z połączenia internetowego FlyNet do podstawowych wyszukiwań. Internet nie nadaje się do odtwarzania filmów lub wysyłania dużych plików.

Podstawowy pakiet kosztuje 6 euro i można go wykupić przed lotem na stronie: austrian.com/ca/en/internet-on-bord

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.