Nocny most w Dublinie
Lotnisko Dublin

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Dublin Airport

Hotele w pobliżu lotniska Dublin

Krystof Hajek zaktualizowany 8. 10. 2023

Ze względu na liczne wyprzedaże biletów na loty Aer Lingus z przesiadką w Dublinie, czasami przydatne może być przenocowanie na lotnisku ze względu na konieczną nocną przesiadkę. Podobnie hotel w pobliżu lotniska może być przydatny w przypadku bardzo wczesnych odlotów lub późnych przylotów.

Hotele w pobliżu terminalu

Na terenie lotniska znajdują się dwa wysokiej jakości hotele:

Ceny we wszystkich hotelach są podobne i zaczynają się od 180 euro za noc.

Hotele w okolicy

Doskonałą alternatywą jest Clayton Hotel Dublin Airport 4*, który jest o jedną trzecią tańszy niż hotele w terminalu i oferuje całodobowy transfer z lotniska oddalonego o 2,5 km. Dostępne są również pokoje rodzinne dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci za prawie taką samą cenę jak pokój dwuosobowy.

W odległości krótkiego spaceru od terminalu znajdują się również Carlton Hotel Dublin Airport **** i Premier Inn Dublin Airport ***, które również oferują pokoje rodzinne i bezpłatne śniadanie dla dzieci, jeśli jest co najmniej 1 płacąca osoba dorosła.

Nocleg w terminalu

Oba terminale są otwarte 24 godziny na dobę i nocleg wewnątrz budynków jest możliwy.

Na próżno jednak szukać wygodnych miejsc siedzących w ogólnodostępnych częściach terminali. Podróżni rozwiązują ten problem śpiąc na ziemi na materacach. Należy się jednak spodziewać, że najcichsze miejsca będą zajęte około godziny 22:00.

 
Krystof Hajek

Krystof jest redaktorem naczelnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 574 lotami i 73 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.