Czech Airlines loty

CSA ATR-72 z okazji 95. rocznicy powstania

Bilety Czech Airlines można kupić bezpośrednio na stronie csa. cz lub za pośrednictwem sprzedawcy biletów. Jak na ironię, można kupić tańsze bilety za pośrednictwem sprzedawcy biletów niż bezpośrednio na oficjalnej stronie linii lotniczej.

Zalecamy skorzystanie ze skyscanner.com lub ulubionego sprzedawcy biletów.

Kup bilety w Czech Airlines

Kiedy kupować bilety

Kiedy bilety lotnicze w Czech Airlines są najtańsze? Linie lotnicze nie mają zbyt dynamicznych cenników, dlatego ceny biletów są takie same przez długi czas. Najtańsze linie lotnicze oferują loty z dużym wyprzedzeniem na 3 miesiące lub więcej przed odlotem. Stają się one coraz droższe w miarę zapełniania się miejsc.

Czech Airlines nie należą do najtańszych linii lotniczych, ale oferują komfortowe godziny lotów.

Bilety oferowane są w pakietach taryfowych od taryfy Lite z małym bagażem podręcznym, przez taryfę Plus z dużym bagażem podręcznym i rejestrowanym, aż po klasę biznes.

Kierunki podróży

Po poważnej restrukturyzacji w 2021 r. Czech Airlines straciły większość swoich regularnych tras, zachowując tylko jedną z Pragi do Paryża. Od 2023 r. dodano drugą trasę z Pragi do Madrytu.

Mapa tras

Graficzną reprezentację mapy lotów można zobaczyć na załączonym obrazku poniżej. Czerwone kółka to miejsca docelowe obsługiwane przez macierzystą linię lotniczą Smartwings, gdzie bilety są sprzedawane jako loty code-share.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.