Aegean Airlines usługi pokładowe

Aegean Airlines

Jak na europejskie standardy, Aegean Airlines jest jedną z lepszych linii lotniczych oferujących interesujące korzyści podczas lotu, począwszy od bezpłatnych przekąsek, a skończywszy na dostępie do Internetu podczas lotów do i z Grecji.

Jedzenie

Linie Aegean Airlines idą pod prąd i zamiast ograniczać bezpłatny catering dla pasażerów klasy ekonomicznej, utrzymują go na ponadstandardowym poziomie. Lekka i smaczna kanapka serwowana jest z ciastkiem w poręcznym pudełku. Serwis pokładowy oferuje następnie dodatkowe napoje, kawę i herbatę.

Dzieci otrzymają dodatkowe pudełko z napojami dla dzieci.

.

Wifi i internet

Łączność internetowa podczas lotu jest dostępna w samolotach Airbus A320 i A321 NEO. Linie lotnicze stopniowo instalują tę technologię w całej swojej flocie, więc Wi-Fi może nie być dostępne podczas wszystkich lotów.

Pakiety są podzielone według prędkości, z wolniejszymi pakietami o prędkości 1,5 Mb/s do poczty e-mail i przeglądania stron internetowych oraz 15 Mb/s do przesyłania strumieniowego wideo lub połączeń wideo.

Podstawowy plan kosztuje zaledwie 4 euro za cały lot dla pasażerów korzystających z planów Light i Flex. Pozostali pasażerowie otrzymują bezpłatny dostęp do Internetu.

Light i Flex ComfortFlex Biznes Miles+Bonus GOLD
Text & Surf 4 eur Bezpłatnie - -
Stream 9 eur 5 eur Darmowy Bezpłatnie
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.