Aegean Airlines loty

Aegean Airlines

Bilety Aegean Airlines w większości przypadków warto kupować bezpośrednio na stronie przewoźnika aegeanair.com. Wyjątkiem mogą być kombinacje lotów, w których Aegean służy jako lot przesiadkowy na inny lot główny. Tak czy inaczej, w wielu przypadkach warto porównać ceny biletów Aegean z innymi liniami lotniczymi, na przykład na skyscanner.com.

Kupowanie biletów liniami Aegean Airlines

Kiedy kupować bilety

Aegean zazwyczaj oferuje najtańsze bilety z 2-4-miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza poza sezonem, na który regularnie oferuje promocje rabatowe.

W przypadku lotów w okresie letnim, tj. od czerwca do września, zaleca się zakup biletów tak wcześnie, jak to możliwe. Zwykle cena wynosi od 250 do 350 euro za loty między Europą a greckimi wyspami.

Miejsca docelowe

Aegean Airlines obsługuje rozległą sieć połączeń w całej Europie i częściowo w Afryce Północnej do Egiptu lub na Bliski Wschód. Aegean nie obsługuje tras długodystansowych.

Greckie wyspy odgrywają główną rolę w wyborze miejsc docelowych, a w ofercie znajduje się naprawdę każda wyspa, na której znajduje się lotnisko.

Route map

Szczegółową listę miejsc docelowych można znaleźć na mapie lotniczej, którą można znaleźć na stronie aegeanair.com/route-map lub na poniższym obrazku.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.