Aegean Airlines bagaż

Aegean Airlines

Limity bagażu Agean Airlines zależą od zakupionej taryfy. Pasażer ma jednak prawo do co najmniej jednego bagażu podręcznego.

Limit bagażu podręcznego

Każdy pasażer może zabrać na pokład co najmniej 1 sztukę bagażu podręcznego o następujących wymiarach:

  • 56 x 45 x 25 cm i wadze 8 kg.

Jeśli posiadasz bilety w klasie Flex, ComfortFlex lub Business, możesz zabrać dodatkową mniejszą sztukę bagażu w postaci torebki, torby na laptopa lub małego plecaka.

Nie masz jeszcze hotelu? Zniżki na Booking.com tutaj

Bagaż rejestrowany

Bagaż rejestrowany jest również uzależniony od ceny biletu lotniczego. W przypadku podstawowych taryf Light i Flex bagaż nie jest wliczony w cenę biletu i należy go dokupić, jeśli dotyczy.

  • Cena bagażu rejestrowanego wynosi około 30 euro za lot

W przypadku taryfy ComfortFlex w cenę wliczona jest 1 sztuka bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg. Pasażerowie klasy biznes mają prawo do dwóch sztuk bagażu rejestrowanego o wadze 32 kg każda.

Specjalne warunki dotyczą podróży do i z Arabii Saudyjskiej. W tym przypadku wszyscy pasażerowie klasy ekonomicznej mają prawo do bagażu o wadze do 30 kg, a pasażerowie klasy biznes mają prawo do 2 bagaży o wadze 20 kg każdy.

Wózki dla dzieci

Małe dzieci poniżej 2 roku życia mają prawo do bezpłatnego wózka. Ponadto mogą one bezpłatnie zabrać na pokład torbę podręczną o wymiarach 55x40x23 cm i wadze 6 kg.

Większe dzieci mają taki sam limit bagażu jak dorośli.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.