Wenecja
Lotnisko Wenecja Treviso A. Canova

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Wenecja Treviso Airport

Przesiadka na lotnisku Wenecja Treviso

David Eiselt zaktualizowany 25. 7. 2023

Lotnisko Treviso jest obsługiwane przez jeden bardzo mały terminal, po którym można szybko się poruszać. Odloty znajdują się na 1. piętrze, a przyloty na parterze.

Zobacz hotele w Wenecji

Od wejścia do terminalu do samolotu jest zaledwie 50 metrów. Ze względu na niewielki rozmiar terminalu brakuje miejsc siedzących, gdy spotyka się wiele samolotów.

Jedyna kontrola bezpieczeństwa prowadzi do wspólnej strefy tranzytowej, w której bramki dla lotów spoza strefy Schengen są oddzielone od bramek dla lotów Schengen kontrolą paszportową.

Mapa terminala do pobrania dostępna jest na stronie internetowej lotniska.

.

Przesiadka

Treviso jest popularnym portem lotniczym dla tanich linii lotniczych i wielu podróżnych przesiada się tutaj z jednego lotu na drugi.

Lotnisko nie jest jednak przystosowane do bezpośredniego tranzytu, więc zawsze trzeba wyjść do strefy publicznej, wjechać ruchomymi schodami na 1. piętro i ponownie przejść przez kontrolę bezpieczeństwa.

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.