Usługi na lotnisku Tel Awiw

Jerozolima

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Tel Awiwie. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Wyszukaj najtańsze hotele w Tel Awiwie

Internet i Wi-Fi

Korzystaj z wi-fi za darmo i bez ograniczeń czasowych.

Nie zwlekaj z zakupem fizycznej karty SIM po przylocie. Uzyskaj izraelską kartę e-sim do transmisji danych szybko i łatwo na airalo.com.

Sklepy i supermarkety

Na lotnisku w Tel Awiwie nie ma zwykłego sklepu spożywczego.

Sklepy spożywcze są znacznie większe po kontroli bezpieczeństwa, gdzie można natknąć się na duże sklepy wolnocłowe, sklepy z modą, kosmetykami lub biżuterią.

Jest też kilka sklepów z pamiątkami.

Restauracje

Restauracje znajdują się głównie w strefie tranzytowej po kontroli bezpieczeństwa. Udogodnienia są gorsze w porównaniu z podobnej wielkości lotniskami na całym świecie, a restauracje są często zatłoczone w godzinach szczytu.

Więcej restauracji znajduje się w Terminalu 3, podczas gdy Terminal 1 wyposażony jest jedynie w kawiarnie. Fast-foody McDonald's można znaleźć w obu terminalach.

Lista wszystkich restauracji i sklepów znajduje się na stronie internetowej lotniska.

Przechowalnia bagażu

Przechowalnię bagażu można znaleźć na krótkoterminowych parkingach Vineyard i Orchard na parterze Terminalu 3, w postaci automatycznych szafek, które są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można w nich płacić kartą lub gotówką i przechowywać bagaż do 31 dni. Ceny za 24-godzinne przechowywanie bagażu są następujące:

  • Mały plecak: 120 ils
  • Średnia walizka: 280 ils
  • Duża walizka: 380 ils

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej operatora szafki: adonlocker.co.il

Bankomaty i kantory wymiany walut

Tylko Bank of Hapaolim prowadzi kantory wymiany walut na całym lotnisku, a kursy są podobne do tych w bankach w mieście. Kantory są otwarte 24/7.

Bankomaty są również obsługiwane przez Hapaolim Bank (Terminal 3) i Smart (Terminale 1 i 3).

Woda pitna

Na obu terminalach, po przejściu kontroli bezpieczeństwa, przy wszystkich toaletach znajdują się fontanny z wodą pitną, z których można zaczerpnąć bezpłatną wodę pitną we własnej butelce.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.