Hotele w pobliżu lotniska Paryż Charles de Gaulle

Paryż

Niezależnie od tego, czy jest to nocny postój, czy wczesny poranny wylot z Paryża, hotel na lotnisku z pewnością może się przydać.

Nocleg w terminalu - godziny otwarcia

Wszystkie strefy publiczne terminali są otwarte 24 godziny na dobę. Z drugiej strony strefy tranzytowe za ochroną są zamykane w większości terminali między około 1:30 a 4:30.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i spędzić noc w terminalu, jest to możliwe. Przygotuj się jednak na ewentualne kontrole, podczas których będziesz musiał okazać bilet.

Nocleg w terminalu na lotnisku CDG w Paryżu należy do najmniej komfortowych w Europie. Jest bardzo mało miejsc siedzących i wszystkie z podłokietnikami. W nocy odbywają się wszystkie naprawy, prace budowlane i sprzątanie, a na całym lotnisku nie znajdziesz spokojnego miejsca.

Zamiast tego sprawdź dostępne hotele w pobliżu lotniska CDG w Paryżu.

.

Hotele tuż przy terminalu

W okolicy lotniska znajdziesz kilka hoteli w cenie od 130 do 400 euro za noc w pokoju 2-osobowym. Ceny różnią się znacznie w zależności od dostępności.

Zaletą pobytu na lotnisku jest wyeliminowanie czasu spędzonego na porannym wstawaniu. Do odprawy można dotrzeć w ciągu 15 minut pieszo lub bezpłatnym pociągiem CDG Val, bez konieczności załatwiania transferów lotniskowych.

.

Hotele w pobliżu lotniska

W szerszej okolicy, zwłaszcza w miejscowościach Roissy-en-France i Villepinte, znajdziesz dziesiątki innych hoteli z cenami zaczynającymi się od 40 eur, ale najczęściej około 90 eur.

Spośród sprawdzonych przez nas tanich hoteli polecamy następujące ibis Budget Roissy CDG Paris Nord 2, Premiere Classe Roissy.

Dawniej bezpłatne autobusy hotelowe zostały zlikwidowane. Większość hoteli prowadzi własny transport, ale pobiera opłatę w wysokości około 10 eur, lub można skorzystać z taksówek.

 
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.