Pardubice
Lotnisko Pardubice

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Pardubice Airport

Usługi na lotnisku Pardubice

David Eiselt zaktualizowany 24. 9. 2023

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku Pardubice. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Tanie hotele w pobliżu lotniska Pardubice

Internet i Wi-Fi

Wi-fi jest dostępne bezpłatnie bez ograniczeń za pośrednictwem sieci "Freenet".

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz dzwonić i korzystać z danych w Czechach po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać kartę e-sim do transmisji danych na stronie airalo.com.

Restauracje i sklepy

Terminal jest wyposażony w mały sklep spożywczy w strefie ogólnodostępnej w pobliżu stanowisk odprawy. W strefie tranzytowej można skorzystać z usług małego sklepu wolnocłowego.

Po przejściu kontroli bezpieczeństwa dostępne są również dwie małe restauracje z bagietkami, kanapkami, sałatkami i słodyczami.

Ze względu na niewielki ruch lotniczy wszystkie sklepy bistro są zawsze otwarte w czasie, gdy samolot jest odprawiany na lotnisku Pardubice.

Przechowalnia bagażu

Przechowalnia bagażu i szafki nie są dostępne na lotnisku Pardubice.

Bankomaty i kantory wymiany walut

Obecnie na lotnisku nie ma bankomatów ani kantorów wymiany walut. Można jednak łatwo zapłacić za autobus komunikacji miejskiej kartą lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, patrz sekcja Transport.

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.