Hotele w pobliżu lotniska Hamburg

Hamburg

Gdzie najlepiej zatrzymać się na lotnisku Hamburg lub w jego pobliżu?

Spanie w terminalu - godziny otwarcia

Terminal lotniska w Hamburgu zamykany jest na noc w godzinach 1:00-4:00.

Pasażerowie, którzy są już wewnątrz terminalu, mogą pozostać tylko w ogólnodostępnej części hali przylotów, ale jest tam tylko kilka metalowych siedzeń z podłokietnikami, a spanie jest wyjątkowo niewygodne.

Hotele w pobliżu lotniska

W pobliżu lotniska znajduje się kilka hoteli, w których można wygodnie przenocować. Poniższe hotele znajdują się bezpośrednio przed terminalem, w odległości 2 minut spacerem:

W pobliżu znajdują się inne hotele, które są nawet o jedną trzecią tańsze.

  • Courtyard Marriott Hamburg Airport **** - Około 850 metrów od lotniska przy stacji metra Fuhlsbüttel Nord hotel oferuje własny bezpłatny transfer do terminalu
  • Kocks Hotel Garni *** - około 850 metrów od lotniska na stacji metra Fuhlsbüttel Nord, na lotnisko można dojechać autobusami komunikacji miejskiej 292 i 392 w 3 minuty
  • meinHotel ** - ok. 1 000 metrów od lotniska przy stacji metra Fuhlsbüttel Nord, do lotniska można dojechać autobusami komunikacji miejskiej 292 i 392 w 3 minuty
  • B&B Hotel Hamburg-Airport ** - ok. 1 100 metrów na południe od lotniska, do terminalu można dojechać autobusami komunikacji miejskiej 292 i 392 w 3 minuty (przystanek Röntgenstrasse)
  • Motel One Hamburg Airport *** - około 1 100 metrów na południe od lotniska, do terminalu można dojechać autobusami komunikacji miejskiej 292 i 392 w 3 minuty (przystanek Röntgenstrasse)
 
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.