Usługi na lotnisku Drezno

Drezno

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Dreźnie. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Tanie hotele w pobliżu lotniska w Dreźnie

Internet i Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne przez 2 godziny, po czym automatycznie się rozłączy, ale możesz zalogować się ponownie na kolejne 2 godziny.

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz wykonywać połączenia i korzystać z danych w Niemczech po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać kartę e-sim do transmisji danych na stronie airalo.com.

Przechowalnia bagażu

Przechowalnia bagażu ma formę samoobsługowych skrytek na parkingu na poziomie 00. Bagaż można przechować przez 24 godziny w cenie od 2 eur do 4 eur w zależności od wielkości używanej skrytki.

Podróżowanie z dziećmi

Lotnisko jest bardzo dobrze przygotowane i wyposażone dla dzieci. Przed i za kontrolą bezpieczeństwa znajdują się place zabaw, dla których dostępne są również lotniskowe wózki dziecięce. Wszystko oczywiście bezpłatnie.

Sklepy i supermarket

Lotnisko jest raczej słabo wyposażone w sklepy. Nie znajdziemy tu klasycznego supermarketu czy minimarketu z artykułami spożywczymi.

Są za to dwa sklepy z pamiątkami oraz, po kontroli bezpieczeństwa, sklep wolnocłowy.

Restauracje

W ogólnodostępnej części lotniska znajduje się kawiarnia, piekarnia i bar z lekkimi przekąskami i ciepłymi posiłkami.

Po kontroli bezpieczeństwa dostępne są tylko drobne przekąski. Należy pamiętać, że większość restauracji otwiera się dopiero około 7 rano, więc należy zabrać ze sobą przekąski z domu na pierwsze odloty.

Bankomaty i kantory wymiany walut

Na lotnisku nie ma kantoru wymiany walut.

W ogólnodostępnej części hali przylotów znajdują się bankomaty dwóch popularnych niemieckich banków:

  • Postbank
  • Sparkasse

Taras widokowy

W ogólnodostępnej części głównego terminalu można bezpłatnie odwiedzić taras z widokiem na płytę postojową i pas startowy.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.