Parking na lotnisku Drezno

Drezno

Lotnisko w Dreźnie oferuje do 4 500 zadaszonych i odkrytych miejsc parkingowych we własnych obiektach. Parkingi są podzielone na kilka budynków i obszarów i są połączone z terminalem. Istnieją również dwa parkingi krótkoterminowe do wysadzania i odbierania pasażerów.

Parking krótkoterminowy

Możesz podrzucić lub odebrać znajomych z lotniska na parkingach oznaczonych PK1 i PK2.

Na PK1 maksymalny czas parkowania wynosi 2 godziny, a za pierwsze 30 minut zapłacisz 2 eur, ale nie więcej niż 8 eur za dwugodzinny blok. W PK2 masz 15 minut za darmo, następnie za kolejne 15 minut płacisz 1,50 eur, a za godzinę 3,50 eur. Stawka dzienna (3 lub więcej godzin) wynosi 25 eur.

Parking długoterminowy

Można skorzystać z parkingu bezpośrednio przy terminalu lub nieco bardziej oddalonych parkingów zewnętrznych (zawsze w odległości krótkiego spaceru od terminala). Ceny różnią się w zależności od długości parkowania. Na przykład 4 dni parkowania będą kosztować 35 euro, ale tydzień będzie tańszy.

Najtańszy parking na lotnisku w Dreźnie oferowany jest w taryfie Super Lowcost na zewnętrznym parkingu P4A. Jest ona jednak ograniczona do maksymalnie 7 dni. Ceny kształtują się następująco:

  • 7-9 dni za 15 eur
  • 10-16 dni za 25 EUR
  • 17-21 dni za 35 euro

Zalecam rezerwację parkingu z wyprzedzeniem online, gdy opłata jest dodawana do rezerwacji 5 eur. Na miejscu może zabraknąć miejsc, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Aby zarezerwować parking na lotnisku, odwiedź parken.dresden-airport.de

Nie ma tańszego parkingu na okolicznych parkingach prywatnych.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.