Usługi na lotnisku Brno

Brno

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Brnie. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Porównaj hotele w pobliżu lotniska w Brnie

Internet i Wi-Fi

Wi-Fi jest bezpłatne na całym lotnisku. Połącz się z hotspotem "AIRPORT".

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz dzwonić i korzystać z danych w Czechach po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać czeską kartę e-sim do transmisji danych na stronie internetowej airalo.com.

Sklepy i restauracje

W ogólnodostępnej części lotniska znajduje się pub i mała restauracja w hali odlotów. W ogólnodostępnej części lotniska nie działają żadne sklepy.

.

Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa można zrobić zakupy w niewielkim sklepie duty free oraz skorzystać z bistro, gdzie można kupić napoje i drobne przekąski w postaci słodyczy czy chipsów.

.

Godziny otwarcia wszystkich restauracji i sklepów dostosowane są do aktualnego ruchu lotniczego.

Bankomaty i kantory wymiany walut

Kantor wymiany walut na lotnisku nie działa.

W ogólnodostępnej części hali przylotów, po lewej stronie (przy toaletach i automacie z napojami), można skorzystać z bankomatu Komerční banka (Grupa Société Générale).

.

Automaty sprzedające

W strefie tranzytowej i w ogólnodostępnej części hali przylotów znajduje się kilka automatów sprzedających napoje i słodycze, w których można tanio i przez całą dobę kupić drobne przekąski.

.

Przechowalnia bagażu

Na lotnisku w Brnie nie ma przechowalni bagażu.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.