Turkish Airlines usługi pokładowe

Turkish Airlines w Stambule

Jakich usług mogę oczekiwać podczas lotu i połączenia z Turkish Airlines? Turkish Airlines to jedna z tych linii lotniczych, które dbają o swoich pasażerów i lubią ich rozpieszczać. Z pewnością będziesz bardzo zadowolony w samolocie i na lotnisku.

Przekąski na pokładzie

Turkish Airlines jest jedną z niewielu linii lotniczych, które zapewniają bezpłatny pocz ęstunek nawet na krótszych lotach ze Stambułu do Europy. Podawane są lekkie przekąski i woda.

Podczas lotów długodystansowych można zazwyczaj zjeść 2 główne posiłki. Zazwyczaj jest to obiad lub kolacja, a następnie lekka przekąska lub śniadanie.

IFE

Tak zwana rozrywka pokładowa zapewnia rozrywkę nawet podczas lotów dłuższych niż 10 godzin. Dostępny jest ogromny wybór filmów, seriali, dokumentów, muzyki czy gier zręcznościowych.

System pokładowy jest całkowicie darmowy.

Hotel podczas przesiadki

Pasażerowie, którzy przesiadają się między lotami Turkish Airlines w Stambule i mają oba loty na tym samym bilecie, mają prawo do bezpłatnego hotelu podczas przesiadki . Muszą być spełnione następujące warunki:

  • Pomiędzy lotami musi być więcej niż 12 godzin,
  • Nie mogą istnieć wcześniejsze połączenia między lotami.

Jeśli spełniasz te warunki, znajdź biuro hotelowe na lotnisku, aby poprosić o zakwaterowanie. Możesz również złożyć wniosek wcześniej za pośrednictwem agenta sprzedaży biletów.

Zwiedzanie Stambułu

Turkish Airlines oferuje również bezpłatne zwiedzanie Stambułu dla pasażerów przesiadkowych .

Osoby zainteresowane tą usługą muszą skontaktować się z Turkish Airlines Hotel Desk na lotnisku po przybyciu do strefy tranzytowej. Pasażerowie muszą spełnić kilka warunków:

  • Zainteresowani pasażerowie muszą podróżować na trasach międzynarodowych z połączeniem w Stambule, które musi być na jednym bilecie, na przykład Praga - Stambuł - Hongkong,
  • Transfer nie może być dłuższy niż 24 godziny i nie krótszy niż 6 godzin,
  • Czas trwania wycieczki wynosi od 2,5 do 6 godzin.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej Tour Istanbul.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.