Turkish Airlines loty

Turkish Airlines w Stambule

Zawsze dobrym pomysłem jest porównanie lotów z Turkish Airlines z konkurencyjnymi liniami lotniczymi. Ceny wysokiej jakości i uczciwych sprzedawców biletów są porównywalne do tych, które można znaleźć bezpośrednio na stronie turkishairlines.com, więc nie ma potrzeby kupowania biletów bezpośrednio na stronie linii lotniczej.

Przed zakupem biletów zalecamy skorzystanie z serwisu Skyscanner.com lub innych podobnych porównywarek.

Kup bilety w Turkish Airlines

Ceny biletów

Ceny biletów w Turkish Airlines są zgodne z rynkiem i zazwyczaj można znaleźć loty w obie strony między Europą a Stambułem w cenie od 200 do 300 euro. W przypadku lotów międzykontynentalnych należy spodziewać się zazwyczaj wyższych cen w zależności od miejsca wylotu. Loty do USA kosztują około 600 eur, do Ameryki Południowej około 800 eur, a do Azji Południowo-Wschodniej, takiej jak Bangkok, Kuala Lumpur, Singapur czy Bali, będą w podobnej cenie.

Kiedy kupować bilety

Kiedy kupować bilety w Turkish Airlines? Najlepszy czas na zakup biletów to około 3-4 miesiące przed wylotem na loty między Europą a Stambułem. W przypadku lotów poza Europę obowiązuje szerszy okres jednego miesiąca, w którym zalecamy monitorowanie cen i kupowanie biletów między 3 a 5 miesiącem przed planowaną podróżą.

Linie Turkish Airlines nie często organizują promocje. Dlatego warto nie liczyć na cud i trzymać się powyższych terminów.

Kierunki podróży

Turkish Airlines oferuje ogromną liczbę miejsc docelowych i tylko w bieżącym roku oferuje nieco poniżej 300. Oprócz Oceanii lata prawie na całym świecie. Będzie jednak oferować bilety do Australii i Nowej Zelandii we współpracy z azjatyckimi liniami lotniczymi, takimi jak Malindo Air.

Główna baza lotnicza znajduje się na lotnisku IST w Stambule. Stąd obsługiwane są loty do praktycznie całego świata.

Większość miejsc docelowych znajduje się w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Mapa tras

Moglibyśmy spędzić dziesiątki godzin wymieniając konkretne miejsca docelowe, więc najlepiej jest spojrzeć na mapę tras Turkish Airlines, bezpośrednio na stronie turkishairlines.com/route-map lub na poniższych obrazkach.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.