Qatar Airways usługi pokładowe

Qatar Airways A320

Chociaż Qatar Airways jest jedną z najlepszych linii lotniczych na świecie, nie wszystkie usługi pokładowe lub przed lotem są automatycznie wliczone w cenę biletu. Zobacz, czego możesz się spodziewać podczas lotów Qatar Airways.

Wybór miejsca

Seating to jedna z usług, które są wliczone w cenę biletu za dodatkową opłatą. Możesz jednak pozostawić wybór miejsca w samolocie do odprawy, gdzie system automatycznie przydzieli ci miejsce. Jeśli podróżujesz z dwiema lub więcej osobami, zostaniecie usadzeni razem.

Wybór miejsca jest dostępny za opłatą w taryfach Classic zarówno w klasie ekonomicznej, jak i biznesowej. Taryfa Convenience obejmuje bezpłatny wybór miejsca natychmiast po dokonaniu rezerwacji, z możliwością dopłaty za miejsca z większą przestrzenią na nogi - standardowe miejsca w przejściu awaryjnym lub pierwsze w kolejce.

Taryfa Comfort umożliwia bezpłatny wybór wszystkich miejsc.

Przekąski podczas lotu

Dużą rolę odgrywa catering, który serwowany jest wszystkim pasażerom bezpłatnie. Pełne menu z daniem głównym, sałatką i deserem uzupełniają napoje, w tym alkoholowe.

W przypadku lotów długodystansowych zawsze serwowana jest kombinacja lunchu + lekkiej przekąski lub kolacji i śniadania.

System rozrywki pokładowej

System rozrywki pokładowej na pokładzie Qatar będzie oferował niezliczoną ilość filmów, od klasyków po aktualne premiery z Hollywood i Bollywood.

Oglądaj filmy, seriale, słuchaj muzyki, odkrywaj otoczenie podczas lotu dzięki interaktywnej mapie lub graj w gry z innymi pasażerami. Wszystko za darmo,

Wi-Fi

Łączność internetowa jest dostępna na pokładach samolotów Boeing 777, Boeing 787-9 lub Airbus A350-900 i Airbus A350-1000.

Jeśli chcesz korzystać z Internetu podczas lotu, zalecamy zapisanie się do programu lojalnościowego Privilege Club. Członkowie programu otrzymują 1 godzinę bezpłatnego połączenia podczas każdego lotu lub mogą wykupić dostęp do Internetu na cały lot za 10 USD.

Ponadto, przy zakupie online przed odlotem na stronie qatarairways.com, połączenie internetowe na cały lot kosztuje tylko 8 USD.

Bezpłatny hotel na trasie

Bezpłatne zakwaterowanie na czas dłuższej przerwy w podróży jest oferowane pasażerom przesiadającym się w Doha DOH między 8 a 24 godzinami pod następującymi warunkami:

  • nie ma połączenia krótszego niż 8 godzin
  • transfer musi trwać od 8 do 24 godzin

Wraz z zakwaterowaniem w 4* lub 5* hotelu, linia lotnicza przewiezie Cię do i z hotelu prywatnym transferem.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.