Qatar Airways odprawa

Qatar Airways A320

Podobnie jak inne linie premium, Qatar Airways oferuje bezpłatną odprawę. Na lotnisku, w kiosku samoobsługowym lub online.

Odprawa na lotnisku

Odprawa na lotnisku jest bezpłatna, a stanowiska są zwykle otwierane na 3 godziny przed planowanym odlotem. Odprawa jest zamykana na 1 godzinę przed odlotem.

Na lotnisku zwykle otwartych jest kilka stanowisk, ale ze względu na dużą pojemność samolotów nadal tworzą się kolejki. Aby przyspieszyć odprawę, lepiej wybrać jedną z poniższych opcji.

Nie masz jeszcze hotelu? Uzyskaj zniżkę na booking.com

Kioski do samodzielnej odprawy

Na wybranych lotniskach znajdziesz kioski, w których możesz dokonać samodzielnej odprawy po wprowadzeniu numeru rezerwacji i dokumentu podróży. Podczas odprawy można również bezpłatnie wybrać miejsce w samolocie.

Kioski do samodzielnej odprawy znajdują się na następujących lotniskach:

Bagaż zostanie następnie nadany w punkcie odprawy bagażowej Baggage Drop-off.

.

Odprawa online

Odpraw się online lub za pomocą aplikacji w zaciszu własnego domu lub pokoju hotelowego. Wprowadź niezbędne dane na stronie qatarairways.com/check-in i zapisz lub wydrukuj bilety na telefonie. Ważny jest czytelny kod QR.

Odprawy online można dokonać od 48 godzin do 90 minut przed odlotem. W przypadku lotów do/z USA odprawy online można dokonać tylko na 24 godziny przed odlotem z Doha.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.