Icelandair bagaż

Icelandair

Bilet zawsze obejmuje bagaż podręczny (55 x 40 x 20 cm, 10 kg) oraz torebkę lub torbę na laptopa.

Podróżując do Ameryki Północnej, nie musisz się ograniczać i możesz zabrać dwa bagaże rejestrowane o wadze do 23 kg. W przypadku podróży tylko do Islandii można nadać tylko jeden bagaż rejestrowany.

Narty, torby golfowe lub sprzęt hokejowy można odprawić jako jedną torbę bezpłatnie (więc w przypadku lotu do USA masz jedną normalną walizkę do 23 kg + jeden sprzęt sportowy).

Niestety, od jesieni 2017 r. polityka bagażowa zmierza w kierunku tanich linii lotniczych. Bagaż rejestrowany nie jest wliczony w cenę podstawową. Jeśli chcesz kupić go online, zapłacisz 71 euro w jedną stronę z Europy do Ameryki Północnej, a to nie jest tego warte. Jeśli od początku planujesz podróżować z bagażem rejestrowanym, kup droższą taryfę "Economy Standard" bezpośrednio na stronie internetowej linii lotniczej. W porównaniu z dodatkowym zakupem, zaoszczędzisz 20-25 euro w jedną stronę.

Icelandair przewozi zwierzęta za opłatą 126-174 usd w zależności od odległości.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.