easyJet odprawa

easyJet

Możesz odprawić się na lot easyJet online i na lotnisku. Jednak tylko pierwsza opcja jest bezpłatna.

Odprawa online

Odprawa online jest bardzo łatwa w easyJet. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer lub telefon komórkowy i dane dokumentu podróży. Wejdź na stronę easyjet. com i wydrukuj lub zapisz kartę pokładową w telefonie po dokonaniu odprawy. Będziesz musiał użyć kodu QR, aby udowodnić swoje wejście - musi być czytelny.

Odprawy można dokonać na 30 dni do 2 godzin przed odlotem.

Nie masz jeszcze hotelu? Uzyskaj zniżkę na booking.com

Jeśli w tym czasie dokonasz jakichkolwiek zmian, takich jak dodanie bagażu, musisz dokonać ponownej odprawy.

Wybór miejsca

Możesz wybrać konkretne miejsca w samolocie podczas rezerwacji biletu, w dowolnym momencie w Zarządzaj moją rezerwacją lub podczas odprawy online.

Opłaty za miejsca różnią się w zależności od konkretnego lotu i miejsca w samolocie. Droższe miejsca znajdują się z przodu samolotu i w przejściach z wyjściami awaryjnymi, które mają więcej miejsca na nogi.

Cena za wybór miejsca waha się od 8 eur do 12 eur.

Jeśli nie obchodzi Cię, gdzie usiądziesz, pomiń wybór miejsca i pozwól systemowi automatycznie posadzić Cię w dowolnym miejscu w samolocie za darmo. Losowe przydziały miejsc są zwykle przyznawane grupom razem - system nie będzie celowo przydzielał ci miejsca.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.