Air Baltic usługi pokładowe

Air Baltic - De Havilland DHC-4

AirBaltic to typowa tania linia lotnicza pod względem usług. Na pokładzie nie są serwowane bezpłatne przekąski, a inne usługi nie są dostępne.

Jedzenie na pokładzie

Można kupić przekąski z menu pokładowego lub zamówić posiłek w przedsprzedaży. Catering AirBaltic wyróżnia się na tle branży lotniczej i jest jednym z najlepszych, jakie można skosztować w powietrzu.

Wciąż szukasz hotelu? Sprawdź to

Linia oferuje na przykład niespodzianki dla najbliższych w postaci bukietu róż, makaroników z prosecco, tortu czekoladowego itp.

Standardowe posiłki serwowane w menu obejmują odmiany od steków po owoce morza i bufety śniadaniowe. Całe menu można znaleźć na stronie airbalticmeal.com.

Klasa ekonomiczna

Należy wspomnieć i podkreślić fakt, że airBaltic zapewnia pasażerom doskonałą przestrzeń na nogi nawet w klasie ekonomicznej. Zwłaszcza w porównaniu z innymi tanimi przewoźnikami.

Wnętrze jest w kolorze jasnozielonym z podświetleniem LED.

.

IFE

Podczas lotów z airBaltic nie należy spodziewać się systemu rozrywki pokładowej. Nad głowami pasażerów znajdują się miniaturowe ekrany, które służą jedynie do monitorowania lotu i pozycji samolotu na mapie.

Klasa biznes

Linie oferują także podróże w klasie biznes premium. Ze względu na charakter krótkich i średnich lotów, nie można oczekiwać pełnego biznesu, ale biorąc pod uwagę opcje, będziesz zadowolony.

W klasie biznes, która jest oddzielona przegrodą od klasy ekonomicznej, standardowo dostępnych jest 6 miejsc siedzących. Podczas lotu serwowane są przekąski, patrz wyżej.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.