Air Baltic odprawa

Air Baltic - De Havilland DHC-4

W przypadku lotów AirBaltic należy dokonać oddzielnej odprawy online lub za pośrednictwem kiosków na lotnisku. Odprawa przy stanowisku odprawy na lotnisku podlega opłacie.

Odprawa online

Odprawa online na komputerze lub telefonie komórkowym jest szybka i łatwa. Wystarczy wejść na stronę airbaltic.com/check-in, aby w kilku krokach otrzymać kartę pokładową. Wydrukuj ją lub zapisz w telefonie komórkowym. Pokaż kod QR personelowi lotniska na ekranie telefonu.

Wciąż szukasz hotelu? Sprawdź to

Odprawa online jest dostępna od 36 godzin do 60 minut przed odlotem. Jeśli posiadasz bilet w klasie Business, Classic lub zapłaciłeś za wybór miejsca, możesz odprawić się już na 5 dni (118 godzin) przed odlotem.

Bagaż rejestrowany zostanie bezpłatnie nadany w punkcie odbioru bagażu na lotnisku.

Kioski do samodzielnej odprawy

AirBaltic oferuje własne stanowiska samodzielnej odprawy na lotniskach RIX w Rydze i CPH w Kopenhadze. Wystarczy wprowadzić numer referencyjny rezerwacji biletu, nazwisko i w ciągu minuty można zakończyć proces odprawy, a kiosk wydrukuje kartę pokładową.

Odprawa za pośrednictwem kiosku jest bezpłatna, a ostatnia odprawa odbywa się na 40 minut przed odlotem.

Odprawa na lotnisku

Odprawa przy stanowisku odprawy jest dostępna za opłatą 35 euro. Jest ona bezpłatna dla pasażerów:

  • Business i Classic
  • z dziećmi poniżej 2 roku życia
  • w grupie
  • z biletem code-share innej linii lotniczej.

Jeśli przesiadasz się na lotnisku w Rydze i nie masz karty pokładowej na lot z przesiadką, możesz ją otrzymać w punkcie transferu do 30 minut przed odlotem. Minimalny czas transferu w Rydze wynosi 45 minut.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.