Hotele w pobliżu lotniska Wilno

Wodny zamek w Trokach

Gdzie najlepiej zatrzymać się na lotnisku Wilno lub w jego pobliżu?

Spanie w terminalu - godziny otwarcia

Ogólnodostępna część terminalu w Wilnie jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz przejść przez kontrolę bezpieczeństwa do około 1,5 godziny przed pierwszym odlotem.

Spanie w terminalu jest bardzo niewygodne, ponieważ budynek jest bardzo mały i nie ma wystarczającej liczby miejsc siedzących. Co więcej, są one tylko metalowe z podłokietnikami, więc nie można na nich wygodnie leżeć.

Hotele w pobliżu lotniska

Bezpośrednio naprzeciwko terminalu można skorzystać z jakości AirInn Vilnius Hotel ***. Z lotniska do recepcji jest 1 minuta spacerem.

Ceny są dość wysokie i wahają się od 100 eur za noc w górę.

Około 400 metrów na północ od lotniska (w kierunku centrum miasta) znajduje się zwykle tańszy hotel Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel ****. Jednak hotel tuż przy terminalu jest lepszej jakości. Niestety, hotel nie oferuje własnej usługi transferu na lotnisko, ale nie będziesz szedł dłużej niż 10 minut bezpiecznym chodnikiem.

Hotele w centrum Wilna

W centrum Wilna można zatrzymać się znacznie taniej i w wielu wysokiej jakości hotelach i hostelach studenckich.

W przypadku wczesnych porannych wyjazdów lub niedawnych wieczornych przyjazdów można skorzystać z nocnego autobusu lub taksówki.

 
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.