Usługi na lotnisku Wenecja

Wenecja

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku Wenecja Marco Polo. Gdzie najlepiej zjeść i zrobić zakupy?

Internet i Wi-Fi

Połącz się z siecią Wi-Fi za darmo i bez ograniczeń za pośrednictwem hotspotu "Venezia Airport Free WiFi".

Jeśli korzystasz z karty SIM UE, możesz dzwonić i korzystać z danych we Włoszech po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie możesz szybko i łatwo uzyskać kartę e-sim do transmisji danych na airalo.com.

Zobacz hotele w Wenecji

Przechowalnia bagażu

Przechowalnia bagażu jest dostępna na zewnątrz, po lewej stronie, około 100 metrów od wyjścia z terminalu przylotów od 6:00 do 21:00. Całodzienna przechowalnia kosztuje 12 euro, a za 6 godzin trzeba zapłacić 7 euro.

.

Restauracje i sklepy

Restauracje i kawiarnie są bardziej dostępne po kontroli bezpieczeństwa. Zwykle są to mniejsze lokalne firmy i na lotnisku w Wenecji nie znajdziesz żadnych sieci fast foodów.

Jedną z najpopularniejszych i największych restauracji jest Bricco na 2. piętrze strefy tranzytowej.

W strefie ogólnodostępnej popularną restauracją jest Kitchen Pizza Bar.

.

Strefa tranzytowa jest bogato wyposażona w sklepy luksusowych marek z odzieżą i akcesoriami modowymi. Można też zrobić zakupy w sklepie wolnocłowym.

Na lotnisku nie ma tradycyjnego sklepu spożywczego. Można jednak skorzystać z usług apteki, która jest dostępna w strefie airside.

Bankomaty

Bankomaty na lotnisku są obsługiwane wyłącznie przez Euronet, z opłatą za wypłatę w wysokości około 5 eur i niekorzystnym kursem wymiany w przypadku wypłaty kartą z kontem w walucie innej niż euro.

Najlepiej płacić za transport kartą lub online i w razie potrzeby wypłacać pieniądze ze zwykłego bankomatu w mieście.

Woda pitna

Fontanny z bezpłatną zimną wodą pitną, z których można napełnić własną butelkę, znajdują się w strefie tranzytowej przy bramkach odlotów 8 i 43.

Strefa dla palących

Palarnia jest również dostępna za ochroną na 1. piętrze obok restauracji Bricco Café.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.