Usługi na lotnisku Tirana

Tirana

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Tiranie. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Tanie hotele w pobliżu lotniska w Tiranie

Internet i Wi-Fi

Wi-Fi jest bezpłatne i nieograniczone na całym lotnisku.

Nie zwlekaj z zakupem fizycznej karty SIM po przylocie. Uzyskaj albański e-sim danych szybko i łatwo w Internecie airalo.com.

Albania nie należy do UE, dlatego posiadacze europejskich kart SIM muszą płacić pełne stawki roamingowe.

Sklepy i supermarket

W hali przylotów można kupić podstawowe artykuły spożywcze i wstępnie zapakowane bagietki w poręcznym mini-markecie Conad, który jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poza tym wybór sklepów na lotnisku jest bardzo ubogi. Po kontroli bezpieczeństwa można skorzystać z bardzo małego sklepu wolnocłowego, sklepów jubilerskich i księgarni.

Restauracje

Na lotnisku znajduje się ograniczona liczba restauracji. Ceny są znacznie wyższe niż normalnie w mieście.

Wyjątkiem jest oddział KFC, który można znaleźć tuż przy głównym wyjściu z lotniska, gdzie ceny są takie same jak wszędzie indziej. Wiele restauracji, w tym KFC, jest otwartych 24 godziny na dobę.

Po kontroli bezpieczeństwa znajdują się 3 kawiarnie, jedna restauracja w strefie publicznej i tylko KFC. Listę wszystkich lokali gastronomicznych można znaleźć na stronie internetowej lotniska.

Przechowalnia bagażu

Na lotnisku w Tiranie nie ma przechowalni bagażu.

Bankomaty i kantory wymiany walut

W hali przylotów znajdują się dwa kantory z kursami wymiany walut podobnymi do tych, które można uzyskać w bankach lub kantorach w centrum miasta.

Można skorzystać z bankomatów następujących banków:

  • OTP Bank - opłata za wypłatę około 500 all
  • Raiffeisen - opłata za wypłatę około 600 all
  • TIA Bank - opłata za wypłatę około 400 all
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.