Usługi na lotnisku Quito

Katedra w Quito

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Quito. Gdzie najlepiej zjeść i zrobić zakupy?

Najlepsze hotele w mieście Quito

Internet i Wi-Fi

W strefie tranzytowej można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Niestety, wifi nie działa w strefie publicznej, co jest irytujące na przykład podczas zamawiania taksówki za pośrednictwem platformy Uber.

Możesz jednak skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi w budynku Quito Airport Center naprzeciwko terminalu, gdzie znajdziesz kilka restauracji z niezaszyfrowanymi sieciami.

Na lotnisku w Quito nie ma wielu punktów sprzedaży operatorów komórkowych. Uzyskaj ekwadorski e-sim danych szybko i łatwo w Internecie airalo.com.

Restauracje

W strefie publicznej i tranzytowej terminalu znajduje się kilka barów z przekąskami i restauracji, w których ceny są nawet 4-5 razy wyższe niż w mieście. W strefie tranzytowej działają znane sieci, takie jak TGI Fridays.

W hali przylotów znajduje się niewielki bar z przekąskami. Restauracje wewnątrz lotniska są zwykle otwarte dla wszystkich odlotów i przylotów.

Nieco tańsze restauracje ze znacznie szerszym wyborem można znaleźć w budynku Quito Airport Center naprzeciwko wyjścia z terminalu, w którym znajduje się również bar szybkiej obsługi, taki jak KFC (otwarty 24/7).

Sklepy i supermarket

Podczas gdy na lotnisku i w Quito Airport Center znajduje się wiele restauracji, sklepów jest znacznie mniej.

Praktycznie nie ma tradycyjnych sklepów w ogólnodostępnej części lotniska, podczas gdy po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa natkniesz się głównie na lokalne sklepy z pamiątkami.

Na lotnisku ani w jego pobliżu nie ma supermarketu spożywczego.

Przechowalnia bagażu

Usługa przechowalni bagażu na lotnisku jest świadczona przez Bag Parking.

Oddział znajduje się w budynku Quito Airport Center naprzeciwko terminalu i jest otwarty 24/7. Opłata za całodzienne przechowanie bagażu wynosi 8 usd. Oficjalne informacje: bagparkingquito.com/contact.

Bankomaty

Bankomaty akceptujące standardowe karty międzynarodowe są również dostępne w hali przylotów. Niestety w żadnym z nich nie można uniknąć lokalnej opłaty w wysokości 4 usd za wypłatę.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.