Przesiadka na lotnisku Paryż Beauvais-Tille

Paryż

Lotnisko Beauvais obsługuje 2 terminale. Nie są one bezpośrednio połączone, ale można przejść między nimi w ciągu 1 minuty (odległość ok. 50 metrów) po chodniku (tylko strefa publiczna).

Znajdź tanie hotele w pobliżu lotniska Beauvais

Terminale nie są podzielone według żadnego wyraźnego klucza. Oba terminale obsługują loty do strefy Schengen i poza nią, a wszystkie linie lotnicze korzystają z obu terminali.

.

Terminal zawsze będzie oznaczony na bilecie i nawet jeśli nie uda się znaleźć tego oznaczenia, to nie ma co się denerwować.

W rzeczywistości budynki są tak blisko siebie, że nawet jeśli przegapisz właściwy za pierwszym razem, możesz łatwo naprawić błąd w ciągu 5 minut krótkim spacerem po chodniku.

.

Transfer między lotami

Beauvais jest obsługiwane wyłącznie przez tanie linie lotnicze, więc transfery zawsze będą niegwarantowane, tj. będziesz zdany na siebie z dwóch różnych biletów.

Podczas przesiadki, nawet w obrębie jednego terminalu, zawsze trzeba wyjść na zewnątrz, ponownie się odprawić i przejść przez kontrolę bezpieczeństwa z powrotem do strefy tranzytowej.

Realny czas transferu bez bagażu rejestrowanego wyniesie około 20-45 minut w zależności od linii bezpieczeństwa. Jednak zdecydowanie nie zalecamy pozostawiania mniej niż 2-3 godzin między lotami.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.