Usługi na lotnisku Norymberga

Norymberga

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Norymberdze. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Tanie hotele w pobliżu lotniska w Norymberdze

Internet i Wi-Fi

Wi-fi jest dostępne bezpłatnie bez ograniczeń za pośrednictwem sieci "Telekom".

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz dzwonić i korzystać z danych w Niemczech po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać kartę e-sim do transmisji danych na stronie airalo.com.

Supermarkety i sklepy

Supermarket REWE To Go znajduje się w strefie odlotów terminalu i jest otwarty codziennie, w tym w niedziele, od 6:00 do północy.

Możesz także zrobić zakupy w dwóch sklepach wolnocłowych na lotnisku w Norymberdze, a także znaleźć kioski i sklepy z pamiątkami.

Restauracje i kawiarnie

Restauracje znajdują się zarówno przed, jak i po kontroli bezpieczeństwa:

  • Strefa ogólnodostępna - np. McDonald's (24 godziny)
  • Za ochroną - na przykład Marché Mövenpick (24 godziny na dobę)

Przechowalnia bagażu

Na parkingu P1 naprzeciwko terminalu znajdują się szafki do przechowywania bagażu. Ceny różnią się w zależności od wielkości bagażu, za 24 godziny zapłacisz od 3 do 7 euro.

Podróżowanie z dziećmi

W strefie tranzytowej znajduje się całkiem fajny plac zabaw, a dzieci pokochają również sklep Nuremberg Store, w którym mogą kupić zabawki, Lego lub Playmobil.

Jeśli będziesz odprawiać wózek, możesz skorzystać z wózków erar, które można wypożyczyć za darmo przy stanowisku odprawy i zwrócić przy bramce po wejściu na pokład samolotu.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.