Parking na lotnisku Norymberga

Norymberga

Oficjalne parkingi lotniskowe są najwygodniejsze, a odległość do terminalu wynosi od 1 do 5 minut. Wszystkie parkingi obejmują zadaszone miejsca parkingowe.

Aby uzyskać najtańszy parking, należy dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem - w okresie letnim nawet z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Ponadto do końca 2023 r. dostępna jest 5% zniżka z kodem promocyjnym Parken-afyVcK-2023. Rezerwacji można dokonać na stronie parking.airport-nuernberg.de. Przykłady najniższych cen:

  • 4-7 dni: od 49 eur w garażu P4
  • 2-3 dni: od 29 eur w garażach P3 i P4

Parkowanie na prywatnych parkingach nie opłaca się zbytnio w przypadku Norymbergi, ceny są zazwyczaj wyższe niż w oficjalnych garażach na lotnisku.

Parking bezpłatny

W pobliskiej dzielnicy Ziegelstein nadal można parkować na ulicach za darmo i bez ograniczeń, przy czym szczególnie popularna jest Otto-Lilienthal-Strasse w pobliżu stacji metra prowadzącej na lotnisko. Ostrzeżenie. Według podróżnych we wtorki między 8:00 a 11:00 w okolicy zawsze obowiązuje zakaz parkowania.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.