Norymberga
Port lotniczy Norymberga

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Norymberga Airport

Parking na lotnisku Norymberga

Krystof Hajek zaktualizowany 21. 9. 2023

Oficjalne parkingi lotniskowe są najwygodniejsze, a odległość do terminalu wynosi od 1 do 5 minut. Wszystkie parkingi obejmują zadaszone miejsca parkingowe.

Aby uzyskać najtańszy parking, należy dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem - w okresie letnim nawet z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Ponadto do końca 2023 r. dostępna jest 5% zniżka z kodem promocyjnym Parken-afyVcK-2023. Rezerwacji można dokonać na stronie parking.airport-nuernberg.de. Przykłady najniższych cen:

  • 4-7 dni: od 49 eur w garażu P4
  • 2-3 dni: od 29 eur w garażach P3 i P4

Parkowanie na prywatnych parkingach nie opłaca się zbytnio w przypadku Norymbergi, ceny są zazwyczaj wyższe niż w oficjalnych garażach na lotnisku.

Parking bezpłatny

W pobliskiej dzielnicy Ziegelstein nadal można parkować na ulicach za darmo i bez ograniczeń, przy czym szczególnie popularna jest Otto-Lilienthal-Strasse w pobliżu stacji metra prowadzącej na lotnisko. Ostrzeżenie. Według podróżnych we wtorki między 8:00 a 11:00 w okolicy zawsze obowiązuje zakaz parkowania.

Krystof Hajek

Krystof jest redaktorem naczelnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 574 lotami i 73 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.