New Delhi
Lotnisko Delhi Indira Gandhi

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko New Delhi Airport

Hotele w pobliżu lotniska New Delhi

Krystof Hajek zaktualizowany 2. 10. 2023

Znajdź najlepsze zakwaterowanie przed lotem lub po przylocie w pobliżu lotniska w Delhi.

Podczas wyszukiwania na różnych portalach zwróć uwagę na rzeczywistą lokalizację zakwaterowania. Wiele map hoteli na portalach takich jak booking.com czy agoda.com nie pokazuje poprawnie hoteli tuż przy terminalach, podczas gdy w rzeczywistości niektóre obiekty znajdują się ponad 5 km od lotniska.

Poniżej przedstawiamy listę hoteli, które faktycznie znajdują się tuż przy lotnisku w Delhi.

Hotele w terminalu

Jeśli masz długą międzynarodową przesiadkę w Delhi i nie chcesz załatwiać wizy indyjskiej, skorzystaj z usług hotelu tranzytowego Holiday Inn Express Terminal 3 ****. Znajduje się on tuż przy strefie tranzytowej Terminalu 3 w pobliżu bramki odlotów 15.

Hotele w AeroCity

W pobliżu lotniska znajduje się stworzone przez człowieka miasto Aerocity, w którym znajduje się również stacja metra o tej samej nazwie na ekspresowej linii lotniskowej.

Aerocity jest głównie domem dla dużych hoteli międzynarodowych korporacji. Niektóre hotele oferują prywatne transfery do terminali w cenach od 500 inr do 1 000 inr.

Znacznie taniej jest dostać się z AeroCity do Terminali 2/3 metrem (20 inr), a do Terminalu 1 specjalnym autobusem wahadłowym (40 inr). Od stacji do hoteli jest 5-10 minut spacerem przez nowoczesną, czystą dzielnicę.

  • Czas podróży metrem do terminali 2/3 - 5 minut
  • Czas podróży autobusem do terminalu 1 - 10 minut

Podajemy hotele od najtańszych (od 80 eur do najdroższych od 250 eur za noc).

Tanie hotele w pobliżu

Bardzo tanie, ale wątpliwej jakości, są hotele w sąsiedniej dzielnicy Mahipalpur, która znajduje się po drugiej stronie głównej drogi od Aerocity.

Trzeba liczyć na typowo indyjską obsługę. Na pozór ładne i czyste pokoje, ale szczegóły takie jak cieknąca ciepła woda, pleśń pod prysznicem czy brudna pościel są na porządku dziennym. Z drugiej strony, za pokój zapłacimy tu od około 15 euro za noc.

 
Krystof Hajek

Krystof jest redaktorem naczelnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 574 lotami i 73 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.