Przesiadka na lotnisku Larnaka

Larnaka

Lotnisko w Larnace jest obsługiwane przez jeden terminal, który obsługuje wszystkie loty do wszystkich miejsc docelowych.

Tanie hotele w pobliżu lotniska w Larnace

Pierwsze piętro jest zarezerwowane dla odlotów, podczas gdy parter jest zarezerwowany dla przylotów. Orientacja w terminalu jest bardzo łatwa, a lotnisko należy do średniej wielkości z wydajnym układem. Nie musisz więc martwić się o duże odległości do samolotów.

Po przylocie z krajów UE zalecamy skorzystanie z automatycznych kiosków, w których można zeskanować paszport lub dowód osobisty, wziąć kartkę ze zdjęciem i przejść przez kontrolę paszportową.

W takim przypadku urzędnik nie zada ci żadnych pytań (chyba że na papierze jest krzyżyk / nieprawidłowe zdjęcie), po prostu oddasz papier i przyspieszysz cały proces kontroli paszportowej.

Transfer między lotami

Lotnisko w Larnace jest bardzo przejrzyste dla lotów przesiadkowych, wystarczy podążać za znakami "Connecting Flights". Podczas przesiadki (jeśli odprawiasz się na następny lot) nie musisz opuszczać strefy tranzytowej, jednak musisz przejść przez kontrolę bezpieczeństwa.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.