Usługi na lotnisku Dubrownik

Dubrownik

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Dubrowniku. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Zobacz hotele w Dubrowniku

Internet i Wi-Fi

Wi-Fi na lotnisku w Dubrowniku jest bezpłatne i nieograniczone.

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz wykonywać połączenia i korzystać z danych w Chorwacji po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać kartę e-sim do transmisji danych w Internecie airalo.com.

Restauracje i sklepy

Wyposażenie terminala jest raczej ubogie. W strefie ogólnodostępnej znajdują się dwie małe kawiarnie, jeden sklep wolnocłowy za ochroną i dwa inne sklepy z przekąskami.

W hali przylotów w strefie ogólnodostępnej znajduje się również kiosk, w którym można kupić m.in. napoje i przekąski.

Przechowalnia bagażu

Mimo że oficjalna strona lotniska podaje, że na lotnisku znajduje się przechowalnia bagażu, jest zupełnie odwrotnie. Informacje na stronie nie są aktualne i obecnie na lotnisku nie ma przechowalni bagażu.

Bankomaty

Bankomaty znajdują się bezpośrednio przy wyjściu z hali przylotów. Należą one do kilku banków, z których każdy ma własne opłaty za wypłaty kartą zagraniczną. Tylko bankomaty następujących banków mogą być używane bez opłaty za wypłatę:

  • Planet ATM (obsługiwany przez PBZ - Privredna banka Zagreb)
  • HPB - Hrvatska poštanska banka

Inne bankomaty pobierają opłatę w wysokości od 4 eur do 5 eur.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.