Bruksela
Port lotniczy Bruksela-Południe Charleroi

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Bruksela Charleroi Airport

Hotele w pobliżu lotniska Bruksela Charleroi

David Eiselt zaktualizowany 14. 11. 2023

Jeśli masz wylot wcześnie rano lub przylot późnym wieczorem i nie chcesz zajmować się nocnym transportem na/z lotniska, skorzystaj z jednego z hoteli w pobliżu lotniska.

Hotele w pobliżu terminalu

  • ibis Budget Char leroi Airport - ceny od 48 EUR za noc, hotel znajduje się około 1 km od terminalu i oferuje transfer za opłatą
  • DC Hotel & Restaurant Charleroi Airport - ceny od 55 eur za noc, hotel znajduje się około 1 km od terminalu i oferuje transfer za opłatą.

Należy pamiętać, że spacer na lotnisko nie jest możliwy, do terminalu można dotrzeć tylko autobusem, samochodem lub taksówką.

Hotele w Brukseli

Szerszy wybór zakwaterowania można znaleźć w centrach miast. Należy jednak wziąć pod uwagę dłuższy dojazd na lotnisko, które znajduje się około godziny drogi od centrum Brukseli.

 
Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.