Brindisi
Lotnisko Brindisi

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Brindisi Airport

Usługi na lotnisku Brindisi

David Eiselt zaktualizowany 5. 9. 2023

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku Brindisi. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Internet i Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi bez ograniczeń czasowych jest dostępne za pośrednictwem hotspotu AdP_FreeWifi po zalogowaniu się za pomocą poczty e-mail lub mediów społecznościowych.

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz dzwonić i korzystać z danych we Włoszech po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać e-sim do transmisji danych w Internecie airalo.com.

Tanie hotele w centrum Brindisi

Restauracje i sklepy

Restauracje i przekąski można znaleźć w ogólnodostępnej części terminala między przylotami i odlotami, a także 3 mniejsze bistra za ochroną.

Sklepy są skoncentrowane tylko w strefie publicznej. Można w nich kupić ubrania, książki i przekąski. Na lotnisku w Brindisi nie ma tradycyjnego supermarketu ani minimarketu.

Możesz również skorzystać z kiosku Relay w hali przylotów (strefa publiczna), aby kupić materiały drukowane, napoje i przekąski.

.

Bankomaty

Bankomat przy taśmach bagażowych jest obsługiwany przez Euronet z opłatą za wypłatę w wysokości ok. 5 eur i niekorzystnym kursem wymiany. Zalecamy wyjście na zewnątrz i w pobliżu przekąsek w holu między przylotami i odlotami, aby wypłacić pieniądze z bankomatu Banca Popolare Pugliese bez opłat.

.

Przechowalnia bagażu i inne usługi

Przechowalnia bagażu na lotnisku w Brindisi nie jest dostępna.

W terminalu lotniska nie ma również publicznych pryszniców.

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.