Usługi na lotnisku Bridgetown

Barbados

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku Barbados. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Tanie hotele na Barbadosie

Internet i Wi-Fi

Wifi jest bezpłatne i nieograniczone, ale dostępne tylko w strefie odlotów po kontroli bezpieczeństwa. Wifi nie jest dostępne w publicznym holu ani w strefie przylotów.

Na lotnisku Bridgetown nie ma wielu punktów sprzedaży telefonów komórkowych. Uzyskaj dane Barbados e-sim szybko i łatwo w Internecie airalo.com.

Restauracje i sklepy

W hali odlotów (przy stanowiskach odprawy) znajduje się oddział barbadoskiej sieci fast food Chefette (w godzinach 9:00 - 21:00). Za punktem kontroli bezpieczeństwa znajduje się niewielka strefa gastronomiczna z punktem Subway, jedną klasyczną restauracją i kilkoma mniejszymi sklepami z pizzą lub bagietkami.

.

W strefie tranzytowej można również kupić pamiątki, towary w sklepie wolnocłowym lub pocztówki, które można wrzucić do skrzynki pocztowej również znajdującej się za punktem kontroli bezpieczeństwa. Znaczki pocztowe są sprzedawane na poczcie, która znajduje się w strefie publicznej (ale jest zamykana o 14:30).

Bankomaty i kantory wymiany walut

Na lotnisku na Barbadosie nie ma kantoru wymiany walut.

Bankomat Royal Bank of Canada znajduje się w strefie ogólnodostępnej między halami przylotów i odlotów. Na Barbadosie można jednak legalnie płacić dolarami amerykańskimi.

Przechowalnia bagażu

Lotnisko Bridgetown nie posiada przechowalni bagażu.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.