Barbados
Lotnisko Bridgetown Grantley Adams

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Bridgetown Airport

Usługi na lotnisku Bridgetown

Krystof Hajek zaktualizowany 4. 10. 2023

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku Barbados. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Tanie hotele na Barbadosie

Internet i Wi-Fi

Wifi jest bezpłatne i nieograniczone, ale dostępne tylko w strefie odlotów po kontroli bezpieczeństwa. Wifi nie jest dostępne w publicznym holu ani w strefie przylotów.

Na lotnisku Bridgetown nie ma wielu punktów sprzedaży telefonów komórkowych. Uzyskaj dane Barbados e-sim szybko i łatwo w Internecie airalo.com.

Restauracje i sklepy

W hali odlotów (przy stanowiskach odprawy) znajduje się oddział barbadoskiej sieci fast food Chefette (w godzinach 9:00 - 21:00). Za punktem kontroli bezpieczeństwa znajduje się niewielka strefa gastronomiczna z punktem Subway, jedną klasyczną restauracją i kilkoma mniejszymi sklepami z pizzą lub bagietkami.

.

W strefie tranzytowej można również kupić pamiątki, towary w sklepie wolnocłowym lub pocztówki, które można wrzucić do skrzynki pocztowej również znajdującej się za punktem kontroli bezpieczeństwa. Znaczki pocztowe są sprzedawane na poczcie, która znajduje się w strefie publicznej (ale jest zamykana o 14:30).

Bankomaty i kantory wymiany walut

Na lotnisku na Barbadosie nie ma kantoru wymiany walut.

Bankomat Royal Bank of Canada znajduje się w strefie ogólnodostępnej między halami przylotów i odlotów. Na Barbadosie można jednak legalnie płacić dolarami amerykańskimi.

Przechowalnia bagażu

Lotnisko Bridgetown nie posiada przechowalni bagażu.

Krystof Hajek

Krystof jest redaktorem naczelnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 574 lotami i 73 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.